Tadilathane - Ev, Ofis Tadilat ve Isı Yalıtımı

Hakkımızda

1989 yılından bu güne inşaat sektöründe geniş yelpazede yaptığımız çalışmalar ile kazandığımız tecrübeyi bu alanda teknolojik gelişmeler ve profesyonel kadrolaşma ile birleştirerek ihtiyaç halinde müşterilerimize akılcı pratik çözümler sunmayı ve bu alanda markalaşmayı amaç edindik. Tadilathane markası altında inşaat hizmeti sektörüne yeni bir konsept kazandırmayı hedefliyoruz, bu bağlamda yapılacak tüm işleri tek merkez ve tek yetkilide birleştirip, müşteri memnuniyeti, öneri ve şikayetlerine azami derecede dikkat ederek işin her aşamasında danışmanlık hizmetleri ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Tadilathane Türkiye’nin ve dünyanın en seçkin markalarını kullanıp buna paralel olarak aynı kalitede işçilik uygulamaktadır. Tadilathane tüm hizmetlerinde gerek kullanılan ürüne gerekse yapılan işçiliğe 2 yıldan 10 yıla kadar garanti vermektedir. Ürün ve hizmet garanti süresi boyunca hiçbir ek ücret talep etmeksizin müşterinin mağduriyetini gidermektedir. Tadilathane işe başlamadan önce yapılacak uygulamalar, bunların dayanıklılığı ve ekonomik boyutu üzerine kapsamlı bir şekilde müşteriye bilgi verir, buna ek olarak müşterinin talebi üzerine uygulamalar yapıldıktan sonraki halinin 3D(üç boyutlu) çizimini takdim eder. Tadilathane bir iş takvimi çıkararak gün gün yapılacak işleri belirler, işin toplam süresini de belirledikten sonra müşterinin bilgisine sunar ve işi belirlenen süre zarfında teslim eder.

Tadilathane yapılacak tüm işler için sizi yalnızca bir kişi ile muhatap eder bunun sonucunda işin her aşamasında rahatlıkla iletişim kurabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.
Tadilathane’nin hizmet fiyatları kalitesinden daha uygundur…