Tadilathane - Ev, Ofis Tadilat ve Isı Yalıtımı

ELEKTRİK TESİSATI

Elektrik enerjisi santrallerde üretilerek tüketim noktalarına enerji nakil hatları ile taşınmakta ve bu sayede nihai tüketiciye kadar ulaşmaktadır. Bu süreçte gerilim, akım veya frekanstaki bir sapmadan kaynaklanacak her hangi bir güç sorunu tüketici donanımlarında yanlış bir işletme ya da hataya neden olabilir. Oluşan sorun ya da hatalar elektrik kalitesini doğrudan etkileyerek,sanayi tesisi, ev, ofis, otel, alışveriş merkezi, havaalanı gibi yapılarda ısıtma, soğutma, havalandırma, aydınlatma, bilgisayar gibi cihazlar için kulanılan güç kaynaklarını etkiler.

Elektrik enerjisi kalitesinin düzenlenmesi için elektrik tesisatı tasarımlarının projeye uygun olarak oluşturulması bütün yapı türlerinde en önemli unsurdur.

Apartmanlardan sanayi bölgelerine kadar oldukça geniş bir yelpazede elektrik tesisatı tasarımları uygulanabilir. Sanayi, konut, AVM, otel gibi her türlü binanın aydınlatma, zayıf akım ve otomasyon sistemleri kurulumu ve enerji verimli elektrik tesisatı tasarımları, konusunda uzman kadromuz tarafından projesine uygun olarak yapılmaktadır. Sanayi, konut, AVM, otel gibi binaların hepsi elektrik ağları ile donatılmış binalardır. Bu binalarda uygulanacak olan doğru elektrik tesisatı tasarımları ile ciddi enerji tasarrufları sağlanabilir.

elektrik_tesisati1