Tadilathane - Ev, Ofis Tadilat ve Isı Yalıtımı

MOBİLYA

Tadilathane kuruluşundan bugüne kadar başarılı uygulamalara imza atmıştır. Profesyonel bir ekiple iç ve dış mekan dekorasyon uygulamaları gerçekleştiren Tadilathane hazır mutfak, yatak odaları, bahçe mobilyaları, iç ve dış mekan mimari çalışmaları, bahçe peyzajı ve daha birçok alanda hizmet vermektedir.

Tadilathane, tecrübe ve titiz işçiliğini, dilediğiniz her türlü mobilya ve dekorasyon ihtiyacınıza uygulayarak istediğiniz özelliklerde imalat yapar. Yıllık periyodik bakımları sağlanır. Dolayısıyla yapılan işler bozulmaz, çürümez, yıllarca dayanır. Sağlamlık ve ayrıcalık sağlarız. İç ve dış mekan dekorasyonu binlerce çeşidi olan, el becerisi ve tecrübe gerektiren bir sektördür. Dünyada hiçbir malzeme sonsuza kadar dayanmaz. Sadece doğru yöntem ve titizlikle yapılan ürünlerin ömrünü uzatmak mümkündür.

Hedefimiz; ihtiyacınız olan ve hayatınıza renk katacak ürünleri, isteğiniz doğrultusunda, zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmektir. Ayrıca size özel mimari çizimlerden imalat yaparak tarzınıza ve yaşam renginize uygun kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri sizin için sağlamaktayız.

mobilyadekorasyon